sobota, 23 września 2017

Czas na przerwę!

Piszę blog w tym miejscu już dobre 7 lat. Zmieniał się on, zmieniałam się ja, a później zmienili się bohaterowie bloga. Jak to jest być blogerem przez tyle lat? Na pewno jest to bardzo fajne doświadczenie, lubię to robić, cieszę się, że mogę być w tym miejscu gdzie jestem. Jednak przychodzi taki moment, że myśl o kolejnym poście nie przynosi mi radości, a sprawia, że jest to tylko moim obowiązkiem...czas na przerwę.Nigdy tak oficjalnie nie robiłam przerwy, ale stwierdziłam, że jeśli tutaj jeszcze ktoś zagląda to chciałby wiedzieć co się dzieje. Tak więc, oficjalnie informuję CZAS NA PRZERWĘ. Muszę odpocząć troszkę od tych blogowych spraw, a w sumie można zauważyć, że od pewnego czasu moje posty nie są takie jakie mogłyby być. Pisanie sprawia mi przyjemność i tutaj wrócę. Nie wiem kiedy, nie wiem jak...po prostu na chwilę obecną robię sobie przerwę. 

W tygodniu pracuję i komputer włączam tylko wtedy jak naprawdę muszę coś zrobić, a w weekendy nie mam ochoty na spinanie się i pisanie na szybko, żeby tylko coś dodać. Obecnie też zaczyna mi się szkoła w soboty i niedziele. Czas się kurczy, a obowiązków przybywa. Wolne weekendy na pewno przeznaczę na spacery z psami, których w tygodniu brakuje. Po tylu latach należy mi się krótka przerwa. Mam nadzieję, że jak wrócę to tutaj jeszcze ktoś będzie zaglądał. Nie mam zamiaru się tłumaczyć, bo wiem, że blog jest dla mnie ważny i nie porzucę go na zawsze. Jeśli uznam, że coś jest warte opisania tego tutaj to na pewno to zrobię. Na razie chcę powiedzieć stop regularnym wpisom.

Zapraszam Was na naszą stronę na facebooku, tam będziemy się udzielać nadal, jak koś jest ciekawy co się u nas dzieje i jak sobie żyjemy -> Na dwa nosy

6 komentarzy:

 1. Czasem taka przerwa wychodzi na dobre :) Czekam na wasz powrót

  OdpowiedzUsuń
 2. Również będę czekać ;)
  Miłego wolnego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic na siłę :)
  Weź tyle wolnego ile potrzebujesz, ja czekać będę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami trzeba odpocząć :)
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Całkowicie Was rozumiem. Każdemu przydaje się odpoczynek, żeby później wrócić z podwójną mocą, czekamy! :D

  OdpowiedzUsuń

Lubię komentarze odnoszące się do tekstu, a nie tylko i wyłącznie do zdjęć. Każdy komentarz i nowy czytelnik to dla mnie duża motywacja do dalszego pisania! :)