NikoAdoptowany 6 lutego 2016 roku. 

Niko został adoptowany ze schroniska. W zasadzie nie chciałam małego, długiego psa. Szukałam trochę większego psiaka i najlepiej suczki. Jednak życie ma swoje kaprysy i do domu wróciłam z takim panem. Niko jest żywym psiakiem. Pełno w nim energii i chęci do nauki różnych komend. Lubi się bawić zabawkami, a spacerować może cały dzień. Ma około dwóch lat. Całe życie jeszcze przed nim i mam nadzieję, że spędzi je ze mną w szczęściu. Obecnie jeszcze uczymy się razem funkcjonować. Największy problem u niego to niechęć do innych psów, ale do tego trzeba czasu i liczę, że z tego wyjdzie. 

Powoli uczymy się różnych komend, a wychodzi mu to naprawdę dobrze. Widać, że jest mądrym psiakiem, któremu potrzeba trochę dyscypliny i miłości. Jest z niego ogromny pieszczoch, ale przy tym nie jest nachalny. Mam nadzieję, że się dogadamy i stworzymy dobry duet. W psich sportach się nie wykażemy, bo nie po to go wzięłam. Jednak spacery i nauka różnych sztuczek na pewno da nam wiele radości! :) 

I liczę na to, że za 3-4 lata będzie świecił przykładem i pomoże w układaniu szczeniaka! 

3 komentarze:

 1. Przepiękny z niego piesio !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda jak Zorro ;) Hmm.. pasowałoby do niego. Ale Niko też cudnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały!
  Przyznam się, że mam słabość do takich "kłapouchów"

  OdpowiedzUsuń

Lubię komentarze odnoszące się do tekstu, a nie tylko i wyłącznie do zdjęć. Każdy komentarz i nowy czytelnik to dla mnie duża motywacja do dalszego pisania! :)