niedziela, 14 października 2012

Obiecane...


Obiecałam jakiś filmik z Astrą...otóż to. W końcu udało mi się go jakoś sklecić w całość, po kilkudniowej walce z jakimś programem. Owszem nie jest sklejony jakoś profesjonalnie, ale ja się na tym nie znam i nie umiem się bawić w takich programach. Jednak tutaj najważniejsza jest Astra, a nie cała otoczka. Mam nadzieję, że docenicie to wszystko. Nie są to komendy wam obce, jakieś wymyślne czy zachwycające. Po prostu jest to co jej wychodzi najlepiej :) Czego się spodziewać po psie, który rzadko coś ze mną robi, ale to i tak sukces. Ruda ładnie ze mną współpracowała...co z tego, że ser żółty bawił się z nami, ale świetnie sobie poradziła i nie wariowała na widok czegoś do jedzenia jak zawsze. Jak będę miała więcej czasu to może nagram coś na dworze. Na razie musi to wystarczyć ;) Nie jest to wszystko na co stać moją Rudą, ale w tamtej chwili tylko to mi do głowy przychodziło.


7 komentarzy:

 1. Genialny filmik ;) Bardzo podoba mi się ostatnie zdjęcie...takie prawdziwe ;) A Twoja psianka jest słodziutka ;-) Duuużo potrafi !
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie-założyłam bloga na blogerze ! :P

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny filmik i ogólnie wasze sztuczkowanie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi bardzo podobał się filmik :). Najbardziej w nim podobał się koniec (co nie znaczy, że tylko koniec). Bardzo fajne sztuczki umie twoja Astra. Oby tak dalej, pozdrawiam was.

  OdpowiedzUsuń
 4. Astra to cudowny psiak <3
  Uwielbiam ją :*

  OdpowiedzUsuń
 5. E tam, filmik wcale źle nie wyszedł. Musisz częściej z Astrą pracować,bo masz kiepskie poczucie w stosunku do jej możliwości. Staruszeczką psina nie jest, widać też po niej zapał. Wszystko jedno, że stara się dla serka, w końcu dla czegoś musi. ;) Więcej wiary w siebie i w psa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Filmik wyszedł super, na prawdę. Ja też planuję coś wstawić, ale wszystko w swoim czasie. Narzekasz, sztuczki świetne! Ta z łbem na kolanach jest przeurocza :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Filmik był świetny! nie wiem czego ty chcesz. :P Jednakże ostatnia sztuczka podbiła moje serce! ♥

  OdpowiedzUsuń

Lubię komentarze odnoszące się do tekstu, a nie tylko i wyłącznie do zdjęć. Każdy komentarz i nowy czytelnik to dla mnie duża motywacja do dalszego pisania! :)