niedziela, 1 grudnia 2013

Gdzie ta zima?

Jak już jest śnieg to chcemy się go pozbyć, ale jak go nie ma to chcemy żeby było. Jest to niezmienne myślenie także moje. Obecnie czekam z niecierpliwością na śnieg, a co za tym idzie na zimowe zdjęcia, które uwielbiam.

Ruda żyje i ma się dobrze na tyle ile powinna czuć się dobrze. Wiek już coraz bardziej daje o sobie znać. Jednak nie zmienia to faktu, że w nasze życie wdarła się monotonia. Nic nowego nie robimy, spacery po lesie, czasem jakieś pole i do domu. Szkoła zawsze przeszkadza, a weekendy nie mam na nic ochoty. Muszę zabrać Rudą na jakiś porządny spacer, gdzieś daleko...żeby zapomnieć o wszystkim i tylko cieszyć się z chwil spędzonych z psem.

Jak widać nic nowego u nas się nie dzieje. Żyjemy, bo żyjemy, bez większych celów. 
 Zdjęcie stare, bo jeszcze z cieplejszych dni jesieni. Wykorzystany czas z lustrzanką koleżanki, nie jakieś zadziwiające efekty, ale miałam godzinę na same cykanie zdjęć, a gdzie tutaj czas na zapoznanie się z aparatem. Jednak stwierdzam, że mój aparat nie daje mi możliwości rozwijania się w tym kierunku, ale może kiedyś będę miała coś lepszego, coś co pozwoli zagłębić mi się w świat psiej fotografii :)


9 komentarzy:

 1. Listopad ma to do siebie, że najczęściej albo nie ma się na nic czasu, albo chęci. Szkoła, szkoła, szkoła, pies, szkoła... A dni są coraz krótsze i nie często po powrocie do domu robi się ciemno. Na szczęście już niedługo przerwa świąteczna, więc będzie czas, żeby złapać oddech :) Na śnieg też czekam z niecierpliwością! Mam tylko nadzieję, że tym razem nie utrzyma się do kwietnia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Listopad niesetety jest koszmarny - czekamy na śnieg tak bardzo bardzo bardzo... Bo ja kocham zimę, śnieg, i zawsze jak jest to się nim cieszę :D
  Niesety czasami jest tak, że wydaje nam się, że nic sie nie dzieje. Niestety u mnie tez tak ostatnio jest, bo szkoła... ale niedługo rpzyjdzie zima, święta, a potem wiosna, a na wiosnę - agility :D
  Pozdrawiamy! H&R

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne zdjęcia;) No tak to jest z tą pogodą teraz,że nic się nie chce. Spadnie śnieg to przynajmniej będzie coś nowego ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokładnie, my też czekamy na białe święta!

  OdpowiedzUsuń
 5. Spokojnie, już niedługo do prawdziwej zimy :P

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie tak samo. "No kiedy ten śnieg?" A potem... "Jak zimno, chcę wiosnę" a potem chcę jesień bo w wiosnę są pszczoły i owady xD

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne zdjęcia!!!
  U nas był śnieg przez 3 dni i znikł =( A tak się już ucieszyłam, że będzie biało za oknami...

  Pozdrawiam Natalka i Beny

  OdpowiedzUsuń
 8. My również czekamy na śnieg.. Był 1 dzień gdzie zaczął padać już byłam szczęśliwa a na 2 dzień ? ślad po nic zaginął. A zdjęcia czekają

  OdpowiedzUsuń
 9. My śniegu nie lubimy, ale na razie go nie ma więc jest dobrze :D
  + obserwujemy i będziemy wpadać!

  OdpowiedzUsuń

Lubię komentarze odnoszące się do tekstu, a nie tylko i wyłącznie do zdjęć. Każdy komentarz i nowy czytelnik to dla mnie duża motywacja do dalszego pisania! :)