sobota, 23 kwietnia 2016

WYNIKI KONKURSU - "Psi leniuch"

Konkurs pozytywnie mnie zaskoczył. Nie spodziewałam się tylu pięknych zdjęć! Wybrać tylko dwóch zwycięzców było naprawdę trudno i do końca zmieniałam zdanie, bo WSZYSTKIE psie leniuchy były cudowne. Jednak po długim namyśle i po wielu konsultacjach z innymi osobami, które pomagały mi wybierać, zdecydowałam się na dwa zdjęcia. Naprawdę musicie mi uwierzyć, że to zadanie nie było proste. Najchętniej nagrodziłabym dużo więcej osób, ale z mojej strony przewidziane były tylko dwie nagrody. Następnym razem będę musiała pomyśleć o większej ilości miejsc. Nie przedłużajmy...

1 miejsce 
ALEKSANDRA SEŃKO z ARONEM I BARYM


2 miejsce 
BASIA KUCHTA i LEXI


Do tego sklep NiezwykłyKubek postanowił przyznać jeszcze jedną nagrodę dla zdjęcia, które wybrali pracownicy. Również mieli bardzo trudne zadanie wybrać jednego uczestnika, ale w końcu się udało. Dodatkową nagrodą jest WYBRANY DOWOLNY KUBEK ze sklepu niezwyklykubek.pl.

AGNIESZKA BAŁABUCH z HACHIKO I PIAMIA


Wszystkim zwycięzcom bardzo gratuluję!! 
Szczegóły gdzie się kontaktować na fanpage Odbiór, jestem Niko.

Jednak jeśli komuś spodobał się jakiś kubek od niezwyklykubek.pl to dla wszystkich uczestników sklep przygotował kod rabatowy 20% na kubki ważny do końca sierpnia. Wystarczy w okienku "kupony" wpisać kod konkurs.niko.

7 komentarzy:

 1. Gratuluję, niestety zapomniałam wysłać zdjęcia moich psiaków. :)
  Gdzie można zakupić taką poszewką jak na zdjęciu?

  Nero i Miki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadruk na poszewkę był projektowany przeze mnie specjalnie na konkurs, a więc niestey nigdzie nie da się jej kupić.

   Usuń
 2. Gratuluję wszystkim zwycięzcom !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Co ze mnie za człowiek, myślałam sobie, "a, zrobię zdjęcie jeszcze jest czas", a tu wyniki, mam nauczkę :D.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla zwycięzców :D My mamy taki natłok konkursów na facebooku że zapomniałam wam wysłąć :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Cudne foty, ja niestety nie zdążyłam wziąć udziału :\

  OdpowiedzUsuń

Lubię komentarze odnoszące się do tekstu, a nie tylko i wyłącznie do zdjęć. Każdy komentarz i nowy czytelnik to dla mnie duża motywacja do dalszego pisania! :)