środa, 17 grudnia 2014

Cześć, jestem NIKON

Małymi kroczkami i doszłam do następnego marzenia, które już marzeniem nie jest. Od 12 grudnia poznaję Nikona. Na razie jesteśmy na wczesnym etapie poznawania, ale myślę, że jakoś się dogadamy.
Oczywiście jak to bywa na początku cudów nie ma, ale od czegoś trzeba zacząć. Myślę, że spełnienie tego marzenia jest spowodowane pasją do psów, a fotografia rozwinęła się dzięki temu. Tak wiem...brzmi to tak bardzo "oryginalnie", ale co poradzę, że taka prawda?
O lustrzance marzyłam dawno, dawno...kiedy tylko zaczęłam poznawać co to fotografia. Hobby się rozwija i mam nadzieję, że nie pozostawię tego na takim poziomie jak jest teraz. Będę poznawać aparat i uczyć się pracy z lustrzanką. Jednak myślę, że to jest następny mały kroczek do większego marzenia. Każde jedno, które się spełni upewnia mnie w tym, że warto myśleć pozytywnie...nie zawsze to wychodzi, bo z natury jestem pesymistką. Czasem wyłamuję się z takiego negatywnego myślenia i wtedy wiem, że czasem coś się udaje.
Może koniec tego nudnego wpisu, bo w zasadzie nic konkretnego nie przekazuje, ale uznałam, że warto o tym napisać na blogu. W końcu jest to także związane z psami. Nie wspomniałam jeszcze, że nikon, z którym mam okazję współpracować to Nikon D3200. Na początek wystarczy, do tego za jakiś czas dobry obiektyw i dla mnie jest okej. Mam nadzieję, że ta nasza współpraca pójdzie w dobrym kierunku.5 komentarzy:

 1. Gratulacje spełnionego marzenia :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki za jak najlepszą współpracę z Nikonem :)
  http://www.galaktyka.com.pl/product,,403,8.html tutaj masz za darmo książkę o foto, można przeczytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, że spełniłaś marzenie ;) Niech ci nikon długo służy ;>

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :) ja też w tym miesiącu zrealizowałam swoje marzenie, czyli też lustrzankę tylko, że canon :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne zdjęcia! Ja mam zamiar kupić sobie canona eosa 600 d ;)

  Zapraszam do mnie:
  http://alekssandrasssss.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Lubię komentarze odnoszące się do tekstu, a nie tylko i wyłącznie do zdjęć. Każdy komentarz i nowy czytelnik to dla mnie duża motywacja do dalszego pisania! :)