sobota, 28 listopada 2015

Recenzja smakołyki z ROCCO


Dzisiaj przychodzę z recenzją smakołyków z Rocco. Przymierzałam się do niej pewien czas i dzisiaj przyszła na nią kolej. Wydaje mi się, że nie jestem dobra w pisaniu recenzji, ale zawsze to jakieś urozmaicenie na blogu.

Rocco Chings 
Opis: Chrupiąca pierś z kurczaka, filet z piersi kurczaka (100%). Bez konserwantów i przeciwutleniaczy. 
Skład na opakowaniu tak jak w opisie 100 % filetu z kurczaka, czyli świetnie. Czego chcieć więcej od smakołyków? Do składu więc przyczepić się nie można. To jest drugie opakowanie jakie mam, Astra szaleje za tymi przysmakami. My miałyśmy filety z kurczaka, ale są też dostępne paski z wołowiny i kaczki. Możliwe, że wypróbujemy inne smaki. Cena za 250 gram 14-17 zł, myślę, że to sporo. Jednak w paczce znajdziemy dość dużo pasków, a do tego są mniejsze i większe. Dla mnie to jest dość fajne, bo nie zawsze chcę Astrze dać duży kawałek, czasem potrzebuję, żeby połamać jako smaczki. Jeśli chodzi o dzielenie na mniejsze części, można połamać, ale nie zawsze chce się urwać, ale za pomocą nożyczek jest to łatwiejsze. Warto wspomnieć też o opakowaniu...można je łatwo zamknąć, bo posiada bardzo praktyczne zamknięcie.

Podsumowując:
-smakuje psu
-dużo w paczce 
-można łamać na mniejsze części
-paski są różnej wielkości
-nie ma drażniącego zapachu
-łatwe do przechowywania w opakowaniu
-cena mogłaby być troszkę niższa 
-wybór kilku smaków

Rocco Bar-B-Q
Kaczka: mięso i wyroby pochodzenia mięsnego (min. 5% kaczki), minerały. Z utleniaczami i środkami konserwującymi (EG konserwanty) 
Skład jak widać nie zachwyca, bo tylko 5% kaczki. Jednak przy przysmakach dla mnie skład nie jest bardzo ważny. Oczywiście mógłby być dużo lepszy, szczególnie patrząc na inne produkty tej firmy. Astra szaleje za tymi "kabanosami", zrobi dla nich wszystko. U nas się sprawdziły i będziemy do nich wracać. Do wyboru są dwa smaki, kaczka i wołowina oraz w dwóch wariantach ilościowych 12 sztuk i 36 sztuk. Każdy kabanos jest pakowany oddzielnie, więc bardzo łatwo można zabrać tylko jednego ze sobą, a reszta jest zamknięta. Bez problemu dzielą się na mniejsze kawałki, a więc często je wykorzystywałam jako nagrody, a była to motywująca nagroda dla Astry. Cena za 12 kabanosów to niecałe 8 zł, tutaj cena jak dla mnie jest całkiem fajna. 

Podsumowując:
-kiepski skład
-smakuje psu
-niewysoka cena
-wybór smaków i ilości kabanosów
-łato się dzieli
-praktyczne opakowanie
-na rękach zostaje zapach
-troszkę niefajny zapach


7 komentarzy:

 1. Cena za filety z rocco jest jak najbardziej okej, bo jest ich 250 gr za 15 zł, gdzie w zoologicznym inne firmy oferują max 100gr za 10 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cena przysmaków Rocco jest bardzo fajna,skład też (chociaż zależy,niektóre są słabsze) no i bardzo smakują psom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że te kabanosy wypadły tak blado w stosunku do filetów, szczególnie że Fiona zdecydowanie bardziej je lubi.

  H&F
  http://jaimojaspanielka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. My filety jak na razie z 8in1 albo z zoologicznego na wagę :) zależy gdzie wpadnę to biorę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cena za filety jest okej :) a wiadomo, kabanosy tańsze bo skład słabszy. Ja uwielbiam recenzje, wiem co warto kupić psom.

  OdpowiedzUsuń
 6. Praktycznie w każdym zamówieniu wybieram filety z kaczki od tego producenta. Fajny skład i cena bardzo atrakcyjna w porównaniu z konkurencją :).

  OdpowiedzUsuń
 7. U nas te filety z kaczki są obowiązkowo zamawiane do karmy. Tyle, że płacimy za dwupak 18 zł, więc wychodzi tanio :) Kabanosy planuję już od dłuższego czasu zamówić.

  OdpowiedzUsuń

Lubię komentarze odnoszące się do tekstu, a nie tylko i wyłącznie do zdjęć. Każdy komentarz i nowy czytelnik to dla mnie duża motywacja do dalszego pisania! :)