sobota, 12 grudnia 2015

Leniwe dni

Wyzwanie listopadowe się skończyło i lecą leniwe dni. Tak...nic nie robimy. Trzeba to zmienić i postawić sobie jakieś nowe cele. Może jakieś postanowienia na 2016 rok? Myślę, że byłoby to dobry pomysł, ale nie jestem pewna, czy bym się ich trzymała. Chociaż kilka, małych...żeby było co robić. Pomyślimy. :D 

I mam już pierwsze plany na 2016 rok. Na pewno pojawię się na DCDC Wrocław, już trzeci raz! I w planach jest jeszcze DCDC Sopot, mam nadzieję, że to też wypali. Może jakieś zawody agility gdzieś w pobliżu? Muszę coś znaleźć. 

I dzisiaj to na tyle, zostawiam Was ze zdjęciami Astry, bo dawno nie było jej "świeżych" zdjęć, a te niżej są ze wczoraj. :) Trzeba w końcu wziąć się za realizację jakichś bardziej treściwych postów. 6 komentarzy:

 1. 2016 rok - ciąg dalszy nauki dobrego zachowania przy ludziach i psach - jesteśmy coraz bliżej finału :) A poza tym chcę aby Sid przyzwyczaił się do wody (aby wchodził głębiej) i do huków - w tym pomoże mi Kolega Sylwek :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałabym o najważniejszym - przywoływanie, abym mogła go normalnie spuścić poza terenem zabudowanym i nie pobiegnie za przypadkowym człowiekiem lub jakimś dzikim zwierzęciem .-.

   Usuń
 2. Ja też muszę chyba coś zacząć planować, bo robi się leniwie, ale nie jest aż tak źle. :D Na DG Sopot byłam w tym roku no i może w przyszłym też się pojawię. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. My też szukamy zawodów w przyszłym roku, muszę się w końcu gdzieś wybrać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. My też prawie nic nie robimy, powodem tego jest brak czasu...
  Musimy też coś sobie zaplanować, aby mieć jakiś cel. :)

  Przepraszamy, że tak dawno Was nie komentowałyśmy, jednak miałam bardzo mało czasu. Nie zapomniałyśmy o Was i mam nadzieję, że częściej będziemy do Was wpadać.:)
  Pozdrawiamy!
  http://codziennebeagle.blogspot.com/

  Weronika&Molly ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. DCDC Wrocław będę ! :D Zawody agility na pewno pewną w Lubiniu w lipcu.
  Ja się zebrałam i no muszę jechać :D Może się spotkamy :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Lubię komentarze odnoszące się do tekstu, a nie tylko i wyłącznie do zdjęć. Każdy komentarz i nowy czytelnik to dla mnie duża motywacja do dalszego pisania! :)