sobota, 16 stycznia 2016

Dwa psy, więcej frajdy

Dzisiaj nic konkretnego.
Od wczoraj znowu w domu są dwa psy. Lala na jakiś czas mieszka z nami, a więc trzeba nauczyć się obsługi dwóch psów na spacerze. Jeden, krótki już był, a dzisiaj myślę nad jakimś dłuższym. Zima zawitała, a wczoraj popołudniu jeszcze wyglądało tak jak na pierwszym zdjęciu. 

Jak jest Lala to doceniam to jaka jest Astra. Jej spokój, ogólne ogarnięcie i wiele innych cech, na które na co dzień nie zwracam uwagi. Jeszcze kilka dni i psy się przyzwyczają, a ja nauczę obsługi Lali. Zdecydowanie życie z dwoma psami jest dużo ciekawsze. Na pewno jakaś relacja ze wspólnego życie się pojawi tutaj za jakiś czas, a dzisiaj to już na tyle. Taka mała odskocznia od ostatnich dłuższych postów na blogu. 


10 komentarzy:

 1. Na pewno życie z dwoma psami jest o wiele ciekawsze. Dwa różne charaktery, sposoby pracy itp. Ja jeszcze nie miałam dwóch swoich psów i nie jestem pewna czy bym sobie z dwoma poradziła. :) A może? Na razie jednak muszę opanować mojego łaciata.
  A Lala jest śliczna, taka trochę beaglowata <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam dwa psy i powiem tylko,że życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z dwoma to z dwoma. Ja to dopiero mam ciekawe życie z trzema :D I szczerze mówiąc czasem jest trudno , ale jak się razem wyglupiaja , aż serce rośnie. No i mają towarzystwo jak ja nie mam czasu :)
  swiatmoichzwierzakow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja zawsze byłam ciekawa, jak to jest mieć dwa psy - więc trochę ci zazdroszczę, że masz okazję się pod tym kątem spróbować :) W każdym razie wierzę, że kolejny pies wnosi więcej życia w domu i jest ogólnie weselej, lub jak mówisz - ciekawiej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki Lala ma pocieszny pyszczek :D.

  H&F

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie ona są słodkie, wyczochrałbym te psie futerko ♥
  Marzę i planuję drugiego psa w domu na stałe i kiedy trochę ogarnę swoje życie to na pewno się na niego zdecyduję. To dopiero będzie zabawa. Albo horror, whatever ;)
  Pozdrawiam, ściskam i zapraszam na http://czarnekudelki.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obydwa sierściuchy piękne :)
  http://nukanalenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. W takim razie życzę powodzenia oraz cierpliwości, wiem jak trudno prowadzić na smyczy dwa psy o zupełnie innych rozmiarach. :)) Po zdjęciach widzę, że chyba nie ma gdzie usiąść gdy obie zasiądą na kanapie.

  Obserwuję i pozdrawiam
  neronon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. 2 psy? Z jednej strony zazdroszczę, z drugiej nie, zapewne wiesz dlaczego, znasz te "argumenty za i przeciw" bardzo dobrze :) Życzymy duużo cierpliwości do tych zwierzaków haha :D Bo ona jednak jest chyba najbardziej potrzebna, oprócz miłości.
  Pozdrawiamy, Gabrysia i Maniek z http://maniolowo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Śledzę Was na insta i tak zastanawiałam się jaki to był adres Waszego bloga i mam! Zazdroszczę dwóch psiaków, chociaż i tak jest ciężko z jednym, który nie odwołuje się..

  http://fastyork.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Lubię komentarze odnoszące się do tekstu, a nie tylko i wyłącznie do zdjęć. Każdy komentarz i nowy czytelnik to dla mnie duża motywacja do dalszego pisania! :)